Multimedia

Intro MATPix

MATPix prezentuje czołówkę wideo, która miała już swoją premierę podczas przekazu live z rozgrywek piłkarskich na YouTube. Realizujemy materiały multimedialne i animacje przeznaczone do promocji firm, które chcą zaistnieć w sieci lub podczas targów biznesowych, bądź różnego rodzaju akcjach marketingowych. Efektowne wejścia i kompozycja muzyczna w materiałach z animacjami wideo znacząco przyciągają odbiorcę. 

 

Prezentacja Logo Gminy Łabiszyn

Logo Gminy Łabiszyn powstało w przemyślanych wariantach użytkowych pod kątem wykorzystania motywów na wszelkich materiałach drukowanych oraz promocji w mediach społecznych czy internecie. Cała koncepcja nawiązuje do obecnego herbu gminy i ciekawostek związanych z Łabiszynem. Logotyp składa się z symbolu otwartej dłoni i odpowiednio dobranego kroju pisma. W literę „i” została wkomponowana kwintesencja miasta. Łabiszyn jako miasteczko, a wręcz wyspa stojąca na palach, ze względu na bagnistość terenu na jakim usadowiony jest rynek i sam Łabiszyn. Cała litera oddaje doskonale charakterystykę rynku z palami wbitymi w grunt i Łabiszyńskiej wyspy z mariną. Ten logotyp zawiera wszystko, co powinien bez żadnych udziwnień. całość została wykonana w prostej i lekkiej dla oka stylistyce, przyciągającej swoimi delikatnymi detalami będąc w zgodzie z najnowszymi trendami. znak jest bardzo charakterystyczny i łatwy do zapamiętania, co jest bardzo istotne dla Gmina Łabiszyn, jako regionu turystycznego na mapie regionu Pałuckiego.

 

Playarena Bydgoszcz 19/20

Materiał promujący bydgoskie, amatorskie rozgrywek piłki nożnej 6-osobowej. Playarena Bydgoszcz jest członkiem Polskiej Federacji Piłki Nożnej 6-osobowej „Playarena”.

DANE KONTAKTOWE
  • kontakt@matpix.pl
  • +48 791 472 584
ZNAJDŹ NAS NA